BAZÁREK - modelářské přebytky

Domů
Klubové info
Akce klubu
Klubové letiste
Rc letadla
RC letadla nová
Rc vrtulníky
Dílna a nápady
Video
Bazárek

 

Nahoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru

 

 

Na tomto místě chceme dát příležitost těm modelářům, kteří chtějí "pustit" do světa některé modely či jejich součásti a přenechat je druhým. Mnoho z náš má tzv. plný hangár a s některými modely již nepoletuje, tak jejich osud spěje k prodeji nebo výměně. Jak se ozvat a jak na tomto místě inzerovat "modelářské přebytky? Stačí poslat fotografii (či více) toho, co je předmětem nabídky (nebo také poptávky). U prodeje modelařiny pak je potřebné napsat o co se jedná, v jakém stavu je nabízené zboží a také představu o ceně.

A pochopitelně nezapomenout na kontakt, aby se případný zájemce s prodejcem mohl domluvit. Nakonec pochopitelná poznámka: Juniorklub nenese žádnou zodpovědnost za kvalitu nabízené modelařiny a za způsob prodeje či nabídky. To je věcí inzerentů a jejich přístupu k využití našeho "Bazárku". Věříme však, že modelářská kolegialita časem přesvědčí, že případné obavy nebyly namístě.  

Prodej stavebnice modelu ACRO-E (1800 mm)
Stavebnice akrobatického modelu Acro-E, rozpětí 1790 mm, popis v RC Revui 2019, číslo 9, kontakt na prodejce: Michal Mach, MisaMach@seznam.cz, cena 1800,- Kč a doprava.  
Prodej akro kluzáku AHI (r. 1200 mm)

Akrobatický svahový kluzák, model je bez výbavy, jinak kompletní, nehavarovaný, běžné opotřebení malým provozem, více info na: https://www.lindinger.at/…976  cena 500,-Kč. Kontakt: barton@wo.cz

Prodej elektrovětroně ASW-28 (r. 2555 mm)

Nabízím model ASW 28. Rozpětí 2555, délka 1137, motor 850W, régl 30A, 6x servo 9g. Létá na  3S/2.2A. Letadlo je velice zachovalé, stačí vložit přijímač, baterii. a může letět. 
Cena 2200,- 
V případě zájmu kontaktujte Pavla Lukáška
(Pavel.Lukasek@seznam.cz)

Prodej polomakety německého větroně Bergfalke (r. 2000 mm)

https://hacker-model.com/…spx

Model je nový. Cena za osazeného bez přijímače 4000,-Kč.

V případě zájmu kontaktujte Z. Švece (z.svec@seznam.cz )

Prodej modelařiny Pavla Pastyříka (PavelPastyrik@seznam.cz)
 

Domů | Klubové info | Akce klubu | Klubové letiste | Rc letadla | RC letadla nová | Rc vrtulníky | Dílna a nápady | Video | Bazárek

Tento server byl naposledy aktualizován dne 30. 01. 2024